Atsiliepimai 

 
+5 #2 DNSB PENKIAAUKŠTIS 2011-08-18 18:58
Stogo remonto darbai atlikti nepriekaištinga i, greitai ir profesionaliai.
Kai reikės remontuoti stogą, net nedvejodamas kreipsiuosi į šią firmą.
Citata
 
 
+9 #1 P.Cvirkos 63 ir 65 2011-04-01 22:42
Darbų kokybe esu visiškai patenkintas. Darbus atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai, problemų sprendimai, susiję su stogo remonto darbais atlikti puikiai.
Kitą kartą vėl mielai bendradarbiauči au su šia įmone stogo remonto darbams atlikti.
DNSB P.Cvirkos g. 63 ir P.Cvirkos g. 65
Citata
 

Įterpti komentarą

Privalote laikytis visų elgesio normų ir taisyklių, neįžeidinėti ir nesikeikti.

1000 simbolių liko


Apsaugos kodas
Atnaujinti kodą

Reklama
Nuorodos:
Dimax
Google reklama ir SEO optimizacija
4LDesign
4L Design - tinklalapių kūrimas.
Teisinės paslaugos
Profesionali teisinė pagalba, teisinės paslaugos ir konsultacijos.
Autobusų galerija
Pasaulio autobusai. Nuotraukų galerija.

Taigi siūlome ne tik užsidengti stogus midaus danga bei apsaugoti juos nuo drėgmės ir išorinio poveikio, bet ir jau sutvarkytuose savo jaukiuose namuose ar biuruose naudoti reguliuojamo aukščio stalus, kurie suteikia daugiau laisvės ir judėjimo, bei atneša naujos energijos į kasdieninę darbinę biuro veiklą. Šiuolaikiški biurai norėdami efektyviau dirbti naudoja šiuos reguliuojamo aukščio stalus, kurie darbuotojams suteikia galimybę dirbti greičiau, efektyviau ir išlikti sveikiems. O kad biurai išliktų matomi internete naudokitės Google Reklama - tai puiki, greita, efektyvi Reklama internete, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos. Kad klientai ilgiau išliktų interneto svetainėje būtina Interneto svetainių kūrimą atlikti kokybiškai ir patraukliai tuomet ir atlikta SEO optimizacija pritrauks daugiau naujų klientų su Reklamos agentūra.

Kiekvienas namo stogas apšiltintas ir uždengtas izoliacine mida danga apsaugos nuo netikėtų nemalonumų lietingu ir žvarbiu oru. Stogų dengimas mida - tai vienas populiariausių ir greičiausių, bei patikimiausių būdų apsisaugoti nuo išorinės drėgmės. Stogų dengimo paslaugas teikiame Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Stogus dengiame kokybiškai ir patikimai, tai garantuoja mūsų puikiai atlikti stogų dengimo darbai bei puikūs klientų atsiliepimai. Stogų dengimas mida puikus pasirinkimas kiekvienam.

Lankytoju skaitliukas