Stogų dengimui naudojamos medžiagos

Plokščiųjų stogų remontui gali būti naudojamas labai platus medžiagų asortimentas tiek ruloninių stogo dangų, ventiliacinių kaminėlių, įlajų ir kitų medžiagų. Kiekvienam užsakovui prieš pradedant remonto darbus būtina pasirinkti kokias medžiagas nori naudoti stogo dangos remontui. Kiekvienas gamintojas garantuota už savo gaminamų medžiagų kokybę ir jų tarnavimo ilgaamžiškumą su tam tikromis sąlygomis jeigu teisingai bus įrengta ir eksploatuojama medžiaga. Platus medžiagų pasirinkimas suteikia užsakovui galimybę pasirinkti produktus pagal pageidaujamus poreikius (medžiagos tvirtinimo būdą, kainą ir kokybę).

Štai pavyzdžiui "Gargždų mida" gamina daugiau nei 20 skirtingų rūšių ritininių stogo dangų, kurios viena nuo kitos skiriasi techninėmis charakteristikomis. Galima pasirinkti prilydomąsias arba mechaniniu būdu tvirtinamas hidroizoliacines dangas, atitinkančias visus būtinus techninius reikalavimus bei statybines normas. Taip pat yra ir kitų gamintojų, kurie siūlo savo produktus, bet kaina ir kokybė taip pat skiriasi. Todėl kiekvienas turi apsispręsti kokį darbo rezultatą norima pasiekti.

Tokia pati situacija yra ir su kitais gaminiais, nes gamintojų ir medžiagų pasiūla yra labai plati. Jeigu kažkuo abejojate ir nežinote kaip elgtis, domina vienas ar kitas klausimas, visada padėsime Jums išsirinkti, patarsime kokį produktą geriausia rinktis stogų dangos dengimo darbuose.

Štai ką teigia apie gaminių paskirtį konstrukcinės projekto dalies vadovė J.Vašeikienė: "Nėra tokios detalės, kuri būtų pigi, lengvai pagaminama ir tinkama visais atvejais. Jeigu sutapdinto stogo detalė visiškai tinkama virš visuomeninių patalpų su mechanine ventiliacija, tai ta pati detalė visiškai netinkama pirties ar duonos kepyklos stogui. Taip yra todėl, kad skirtingi drėgmės ir temperatūros režimai patalpų viduje, t. y. migruoja skirtingi garo kiekiai. Ar visada gerai žinome to garo absoliutinį kiekį, kad taip drąsiai renovuojame didžiulius stogų plotus be jokių rasos taško skaičiavimų?" [Šaltinis www.mida.lt, ritininė stogų danga].

Ritininės dangos klojimo instrukcija [Šaltinis www.mida.lt].

Dešinėje pusėje (žr.meniu) pateikta keletas dažniausiai naudojamų medžiagų pavyzdžių su aprašymais.

 
Reklama
Nuorodos:
Dimax
Google reklama ir SEO optimizacija
4LDesign
4L Design - tinklalapių kūrimas.
Teisinės paslaugos
Profesionali teisinė pagalba, teisinės paslaugos ir konsultacijos.
Autobusų galerija
Pasaulio autobusai. Nuotraukų galerija.

Taigi siūlome ne tik užsidengti stogus midaus danga bei apsaugoti juos nuo drėgmės ir išorinio poveikio, bet ir jau sutvarkytuose savo jaukiuose namuose ar biuruose naudoti reguliuojamo aukščio stalus, kurie suteikia daugiau laisvės ir judėjimo, bei atneša naujos energijos į kasdieninę darbinę biuro veiklą. Šiuolaikiški biurai norėdami efektyviau dirbti naudoja šiuos reguliuojamo aukščio stalus, kurie darbuotojams suteikia galimybę dirbti greičiau, efektyviau ir išlikti sveikiems. O kad biurai išliktų matomi internete naudokitės Google Reklama - tai puiki, greita, efektyvi Reklama internete, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos. Kad klientai ilgiau išliktų interneto svetainėje būtina Interneto svetainių kūrimą atlikti kokybiškai ir patraukliai tuomet ir atlikta SEO optimizacija pritrauks daugiau naujų klientų su Reklamos agentūra.

Kiekvienas namo stogas apšiltintas ir uždengtas izoliacine mida danga apsaugos nuo netikėtų nemalonumų lietingu ir žvarbiu oru. Stogų dengimas mida - tai vienas populiariausių ir greičiausių, bei patikimiausių būdų apsisaugoti nuo išorinės drėgmės. Stogų dengimo paslaugas teikiame Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Stogus dengiame kokybiškai ir patikimai, tai garantuoja mūsų puikiai atlikti stogų dengimo darbai bei puikūs klientų atsiliepimai. Stogų dengimas mida puikus pasirinkimas kiekvienam.

Lankytoju skaitliukas