Apie mus - stogdengius

Pagrindinė mūsų stogdengių statybos darbų sritis yra plokščių stogų dengimas, įrengimas ir renovacija. Įrenginėjame daugiabučių namų, mokyklų, darželių, individualių namų ir kitų pastatų stogus.

Viktoro Armalio įmonė įkurta 1997m. balandžio 17d. ir buvo pradėti stogo remonto darbai su  ruloninės - prilydomos stogo dangos ir stogo skardinimo, pastatų šiltinimo ir pastato apdailos darbais. Siekiame, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausią sprendimą, aukščiausią darbų ir aptarnavimo kokybę bei maksimalią naudą. Tai pasiekiama remiantis ilgamete patirtimi, išsamiomis žiniomis apie produktus, atsakomybe ir sąžiningu darbu.

Pastoviai bendradarbiaujame su medžiagų tiekėjais, todėl galime patarti iš kur pirkti medžiagas, susitarus galime nupirkti ir atvežti. Visada atsižvelgiame į užsakovo norus, stengiamės patarti, kaip reikia teisingai ir gerai atlikti numatomus darbus. Visada garantuojame už savo atliktų darbų kokybę ir darbus atliktus sutartu laiku. Visiems darbams suteikiame 5 metų garantiją, nors mūsų įrengtos stogo dangos tarnauja ir daug ilgesnį laiką, savo problemas kylančias dėl stogų remonto užmiršite ilgam laikui.

Tikslią darbų kainą galima apskaičiuoti tik pateikus remontuojamo objekto plano brėžinius ir reikalavimus arba pagal esamą situaciją apsilankius pačiame objekte. Jeigu Jūs norite plačiau sužinoti apie stogų dengimą ar kitus stogdengių atliekamus darbus kreipkitės ir mes Jums padėsime, patarsime kaip pasielgti Jūms rupimoje situacijoje.

 
Reklama
Nuorodos:
Dimax
Google reklama ir SEO optimizacija
4LDesign
4L Design - tinklalapių kūrimas.
Teisinės paslaugos
Profesionali teisinė pagalba, teisinės paslaugos ir konsultacijos.
Autobusų galerija
Pasaulio autobusai. Nuotraukų galerija.

Taigi siūlome ne tik užsidengti stogus midaus danga bei apsaugoti juos nuo drėgmės ir išorinio poveikio, bet ir jau sutvarkytuose savo jaukiuose namuose ar biuruose naudoti reguliuojamo aukščio stalus, kurie suteikia daugiau laisvės ir judėjimo, bei atneša naujos energijos į kasdieninę darbinę biuro veiklą. Šiuolaikiški biurai norėdami efektyviau dirbti naudoja šiuos reguliuojamo aukščio stalus, kurie darbuotojams suteikia galimybę dirbti greičiau, efektyviau ir išlikti sveikiems. O kad biurai išliktų matomi internete naudokitės Google Reklama - tai puiki, greita, efektyvi Reklama internete, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos. Kad klientai ilgiau išliktų interneto svetainėje būtina Interneto svetainių kūrimą atlikti kokybiškai ir patraukliai tuomet ir atlikta SEO optimizacija pritrauks daugiau naujų klientų su Reklamos agentūra.

Kiekvienas namo stogas apšiltintas ir uždengtas izoliacine mida danga apsaugos nuo netikėtų nemalonumų lietingu ir žvarbiu oru. Stogų dengimas mida - tai vienas populiariausių ir greičiausių, bei patikimiausių būdų apsisaugoti nuo išorinės drėgmės. Stogų dengimo paslaugas teikiame Šiauliuose ir kituose Lietuvos rajonuose. Stogus dengiame kokybiškai ir patikimai, tai garantuoja mūsų puikiai atlikti stogų dengimo darbai bei puikūs klientų atsiliepimai. Stogų dengimas mida puikus pasirinkimas kiekvienam.

Lankytoju skaitliukas